📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

BUDMA w wielkim stylu!

Podziel się

W dniach 1-4 lutego br. odbyła się 30. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, której towarzyszyły: Targi Maszyn Budowlanych INTERMASZ, Targi Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC, a także ekspozycja branży kominkowej oraz strefa kamienia.

W tegorocznej edycji targów udział wzięło blisko 400 wystawców – producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii, narzędzi i materiałów budowalnych. Zaprezentowano setki nowości. Szczególną uwagę zwiedzających targi przyciągały rozwiązania nagrodzone Złotym Medalem MTP. Zeroemisyjna minikoparka, technologie smart home i materiały budowlane poprawiające termoizolację budynków – to kilka przykładów, które zdobyły uznanie kapituły konkursu i które spotkały się z zainteresowaniem licznie odwiedzających targi inwestorów oraz przedstawicieli firm realizujących inwestycje budowlane.

BUDMA 2022 to także liczne wydarzenia zarówno merytoryczne, jak i praktyczne, które były szansą na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy i zapoznania się z ofertą produktową, która będzie wyznaczać trendy w 2022 roku. Pierwszego dnia targów odbyła się m.in. Konferencja „Bezpieczeństwo pracy w budownictwie” organizowana przez Państwową Inspekcję Pracy, Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu oraz  Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Drugi dzień targów to z kolei spotkania w ramach Dnia Inżyniera Budownictwa. Równolegle odbywało się również cieszące się szczególnym zainteresowaniem Forum Designu i Architektury D&A, które w tym roku podjęło ważne tematy z zakresu przemiany i rewitalizacji przestrzeni miejskiej.  W ramach ekspozycji funkcjonowały też strefy pokazowe i konkursowe parkieciarzy i dekarzy. Rozstrzygnięty został turniej budowalny „Złoty Kielnia”. Odbyła się także Liga Mistrzów Operatorów.

Tegoroczna edycja targów BUDMA, mimo że odbyła się z reżimie sanitarnym, to pokazała, że wartość spotkań bezpośrednich jest bezcenna zwłaszcza w sektorze biznesowym. Zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających to był dobrze zainwestowany czas, podczas którego można było poznać innowacyjne rozwiązania dla branży budowalnej, usłyszeć o trendach, które pojawiły się w sektorze budowlanym, a przede wszystkim porozmawiać – o biznesie i jego przyszłości.

Więcej informacji na https://budma.pl