📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

Ciuchomat na bloku operacyjnym

Podziel się

Specjalne urządzenie do wydawania odzieży na bloku operacyjnym jest bardzo przydatne w szpitalach. To nowy produkt, który zostanie zaprezentowany na stoisku Arfido.

Ciuchomat 
Urządzenie służy do wydawania odzieży  na bloku operacyjnym: jednorazowej oraz ochronnej. Z uwagi na swoją małą głębokość nie zawęża mocno przejść.

Pracownik po zidentyfikowaniu się za pomocą karty zbliżeniowej, wybiera rozmiar i typ odzieży, którą chce pobrać. W tym momencie otwarta zostaje właściwa skrytka, udostępniając swoją zawartość.

Urządzenie składa się z pojedynczych modułów, których liczbę dobieramy do potrzeb. Moduł główny ma 29 skrytek, można dołożyć do 4 modułów dodatkowych, każdy po 32 skrytki czyli urządzenie może mieć aż 157 skrytek. Modułowa budowa zapewnia bardzo szerokie możliwości konfiguracji ustawienia urządzeń w obrębie pomieszczenia.

Urządzenie wydające może współpracować z urządzeniem przyjmującym odzież brudną - Brudownikiem Arfido. Urządzenia zapewniają ściśle kontrolowany obieg zamknięty odzieży z możliwością ustawienia limitów pobrań.