📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

Dobór, wyszukiwanie sprzętu medycznego i szacowanie wartości inwestycji

Podziel się

W obliczu dynamicznie zachodzących zmian na rynku pożądane i poszukiwane są rozwiązania, które rzeczywiście prowadzą do uproszczenia, skrócenia czasu doboru i zakupu sprzętu medycznego. Szkolenie organizowane przez Medipment  przeznaczone jest dla pracowników zaopatrzenia i zamówień publicznych i działów aparatury medycznej. Odbędzie się 23 marca, w pierwszym dniu targów SALMED.

Dobór, wyszukiwanie sprzętu medycznego i szacowanie wartości inwestycji

Data: 23 marca 2022 r. w godz. godz. 13.15-13.45  

Miejsce: MTP, pawilon 3

Organizator: Medipment

Szkolenie  przeznaczone jest dla pracowników zaopatrzenia i zamówień publicznych i działów aparatury medycznej mających na co dzień mających zadanie optymalnego doboru sprzętu medycznego w placówkach ochrony zdrowia oraz przygotowanie procedury zamówień publicznych.

W obliczu dynamicznie zachodzących zmian na rynku pożądane i poszukiwane są rozwiązania, które rzeczywiście prowadzą do uproszczenia, skrócenia czasu doboru i zakupu sprzętu medycznego oraz usług z tym związanych i przygotowania analizy rynku rozpoczynającej procedurę zamówień publicznych. Takim rozwiązaniem jest na bieżąco aktualizowana jednolita baza sprzętu medycznego „sprzętu medycznego” (z ang. medical equipment) w skrócie medipment.pl, która zawiera wiele tysięcy jednostek sprzętowych pogrupowanych w działy sprzętowe. Portal medipment.pl jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na przeprowadzenie badania rynku. Co więcej, bogaty zestaw sprzętów umożliwia przeglądanie informacji na ich temat, porównywanie ich parametrów, sięgnięcie do ich ofert i ostatecznie zakupienie sprzętu od wybranego dystrybutora. Można w prosty sposób odnaleźć ich prospekty czy instrukcje obsługi. Można również znaleźć serwis tego sprzętu, zapytać o koszty jego eksploatacji, sprawdzić dane kontaktowe firm instalacyjnych, projektowych czy budowlanych. Za pośrednictwem portalu medipment.pl da się szybko i bezproblemowo odnaleźć firmy finansowe, kredytodawców, leasingodawców, którzy specjalizują się w finansowaniu zakupów na rynku medycznym. Za pośrednictwem takiej bazy dziecinnie proste jest skontaktowanie się z firmami zajmującymi się walidacją procesów sterylizacyjnych, podmiotami zajmującymi się sprzątaniem obiektów medycznych czy audytami energetycznymi. Co więcej?... Zapraszamy na szkolenie organizowane przez portal medipment.pl"

UWAGA: UDZIAŁ W SZKOLENIU MOŻLIWY JEDYNIE PO ODEBRANIU BEZPŁATNEGO BILETU NA TARGI SALMED

Organizator