Forum Kadry Zarządzającej i Ochrony Zdrowia
Tematy z zakresu zarządzania oraz prawa medycznego- to czeka uczestników Ogólnopolskiego Forum Ochrony Zdrowia w Serocku. To ostatnia w tym roku edycja jednego z najważniejszych spotkań dla kadry zarządzającej. Targi SALMED są partnerem wydarzenia.
Jako Partner Konferencji zapraszamy na Ogólnopolskie Forum Ochrony Zdrowia w Serocku – ostatnią w tym roku edycję jednego z najważniejszych spotkań dla kadry zarządzającej!
Po serii Konferencji, które odbyły się niemal w całej Polsce licząc od 2016 roku, po uczestnictwie w grupach nawet do 150 osób w gronie wybitnych praktyków pragniemy poinformować, że w 2021 roku odbędzie się kolejna edycja cyklu Forum Kadry Zarządzającej i Ochrony Zdrowia Innova Med Management.
W ramach spotkania odbędzie się wiele tematów z zakresu zarządzania oraz prawa medycznego.
Udział w wydarzeniu to m.in.:
- Najwyższej jakości kadra merytoryczna
- Połączenie teorii z praktyką + przykłady na bazie placówek medycznych
- Dostęp do Innowacji w obszarze Ochrony Zdrowia
- Edukacyjno wypoczynkowy charakter
- Materiały edukacyjne dla uczestników
- Wykwintny poczęstunek w trakcie konferencji
Termin:
- 25-26 listopada - Hotel Narvil, Serock
Link do wydarzenia:
https://ibfgroup.pl/konferencje/innova-med-management-warszawa/informacje.html
Rejestracja Warszawa/Serock:
https://ibfgroup.pl/konferencje/innova-med-management-warszawa/rejestracja-warszawa.html
UWAGA! Na hasło „Partner”, podane w Polu „UWAGI” podczas rejestracji subskrybenci i uczestnicy targów SALMED otrzymują specjalny rabat.
Konferencja organizowana jest przy współudziale Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej (STOMOZ) oraz wspierana przez liczne Stowarzyszenia, Izby, Jednostki rządowe oraz firmy medyczne.
Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Państwa aprobatą i uznaniem oraz że dołączą Państwo do powiększającego się grona uczestników.
Ewentualne pytania prosimy kierować na dane podane w stopce organizatora.
Kontakt:
--
Paweł Rudnicki – Partner | Project Manager
Tel: +48 537 117 992
Mail: pawel.rudnicki@ibfgroup.pl
Mail2: pawel.rudnicki.ibf@op.pl
www.ibfgroup.pl
www.beauty.ibfgroup.pl
www.market.ibfgroup.pl