📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

INMED zapowiada rewolucję w branży medycznej

Podziel się

Na razie to pilnie strzeżona tajemnica, ale firma INMED S.A. nie ma wątpliwości, że ich nowy produkt, który zostanie zaprezentowany światu po raz pierwszy na targach SALMED, zrewolucjonizuje dotychczasowe standardy w branży medycznej.

INMED ma na swoim koncie ma wiele zrealizowanych projektów z zakresu instalacji systemów rurociągowych dla gazów medycznych, dostawy i instalacji wyposażenia dla szpitali i jednostek medycznych z całej Polski.

Aby zostawić konkurencję w tyle INMED na razie nie chce zdradzić szczegółów swojego innowacyjnego rozwiązania. Przekonuje jednak, że to efekt wytężonej pracy a nowy produkt zdefiniuje na nowo przyszłość technologii medycznych. - Jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się tym przełomowym rozwiązaniem. Produkt, będący swoistym "odinżynierowaniem" istniejących rozwiązań, obiecuje zrewolucjonizować dotychczasowe standardy w branży medycznej. Serdecznie zapraszamy na polską premierę, która odbędzie się 19 marca 2024 o godz. 14.00. Bądźmy gotowi na rewolucję w dziedzinie, która dotąd była nieznana! – zachęca do udziału w targach i premierowym pokazie Monika Meyer-Palus z INMED S.A.

To dopiero pierwsza zapowiedź premiery produktowej, którą zobaczymy na targach SALMED. W trakcie wydarzenia powstanie także strefa startupów mających w swojej ofercie wiele przełomowych dla branży medycznej rozwiązań.

 

UWAGA: DLA PRACOWNIKÓW BRANŻY MEDYCZNEJ WSTĘP BEZPŁATNY