📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

Internetowe narzędzie zmniejszania kosztów zakupu sprzętu w służbie zdrowia

Podziel się

Jak zadbać o zmniejszanie kosztów zakupu sprzętu w służbie zdrowia? Tego dowiedzą się uczestnicy szkolenia organizowanego przez partnera targów SALMED-firmy Medipment.

Internetowe narzędzie zmniejszania kosztów zakupu sprzętu w służbie zdrowia

Data: 24 marca 2022 r. w godz. 15.00-16.00

Miejsce: MTP, pawilon 3

Organizator: Medipment

Szkolenie przeznaczone jest dla dyrektorów handlowych i marketingowych firm zajmujących się zaopatrzeniem placówek medycznych.

W obliczu dynamicznie zachodzących zmian na rynku pożądane i poszukiwane są rozwiązania, które rzeczywiście prowadzą do uproszczenia, skrócenia czasu doboru i zakupu sprzętu medycznego oraz usług z tym związanych i przygotowania analizy rynku rozpoczynającej procedurę zamówień publicznych. Takim rozwiązaniem jest na bieżąco aktualizowana jednolita baza sprzętu medycznego „sprzętu medycznego” (z ang. medical equipment) w skrócie medipment.pl, która zawiera wiele tysięcy jednostek sprzętowych pogrupowanych w działy sprzętowe. Portal medipment.pl jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na przeprowadzenie badania rynku. Co więcej, bogaty zestaw sprzętów umożliwia przeglądanie informacji na ich temat, porównywanie ich parametrów, sięgnięcie do ich ofert i ostatecznie zakupienie sprzętu od wybranego dystrybutora. Można w prosty sposób odnaleźć ich prospekty czy instrukcje obsługi. Można również znaleźć serwis tego sprzętu, zapytać o koszty jego eksploatacji, sprawdzić dane kontaktowe firm instalacyjnych, projektowych czy budowlanych. Za pośrednictwem portalu medipment.pl da się szybko i bezproblemowo odnaleźć firmy finansowe, kredytodawców, leasingodawców, którzy specjalizują się w finansowaniu zakupów na rynku medycznym. Za pośrednictwem takiej bazy dziecinnie proste jest skontaktowanie się z firmami zajmującymi się walidacją procesów sterylizacyjnych, podmiotami zajmującymi się sprzątaniem obiektów medycznych czy audytami energetycznymi. Co więcej?... Zapraszamy na szkolenie organizowane przez portal medipment.pl"

UWAGA: UDZIAŁ W SZKOLENIU MOŻLIWY JEDYNIE PO ODEBRANIU BEZPŁATNEGO BILETU NA TARGI SALMED

Organizator