📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

Jak skutecznie aplikować o środki europejskie?

Podziel się

Analitycy biznesowi DC CENTRUM oraz MedicalHub Polskiego Klastra Nowoczesnych Technologii Medycznych podczas targów SALMED przygotują wystąpienie pt.: "Jak skutecznie aplikować o środki europejskie - przykłady konkursów ogólnokrajowych i regionalnych, najlepsze praktyki i wskazówki dla przedsiębiorców i instytucji ochrony zdrowia." Prezentacja wzbogacona będzie wskazówkami, które pomogą uczestnikom skutecznie aplikować o środki finansowe.

W ramach wystąpienia analityków biznesowych DC CENTRUM oraz MedicalHub Polskiego Klastra Nowoczesnych Technologii Medycznych, omówione zostaną kluczowe informacje na temat dostępnych źródeł finansowania ze środków UE, procedurach aplikacyjnych, a także o obszarach wsparcia dla sektora medycznego i biznesowego. Prelekcja skupi się na przedstawieniu wybranych opcji dofinansowania działalności w ramach konkursów ogólnokrajowych i regionalnych. Prezentacja wzbogacona będzie wskazówkami, które pomogą uczestnikom skutecznie aplikować o środki finansowe.

Tytuł: "Jak skutecznie aplikować o środki europejskie - przykłady konkursów ogólnokrajowych i regionalnych, najlepsze praktyki i wskazówki dla przedsiębiorców i instytucji ochrony zdrowia."

Termin: 20 marca 2024, godz. 12.00-12.30 (2 dzień targów SALMED)

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, paw. 7, sala C (antresola)

Organizator: DC CENTRUM oraz MedicalHub Polskiego Klastra Nowoczesnych Technologii Medycznych

Link do rejestracjihttps://medicalhub.pl/salmed2024/

 

UWAGA: UDZIAŁ W WYDARZENIU PO REJESTRACJI I Z BILETEM NA TARGI SALMED. PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA NIE PŁACĄ ZA WSTĘP!

 

SPRAWDŹ PROGRAM WSZYSTKICH WYDARZEŃ SALMED 2024!