📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

Medical Design Studio

Podziel się

Przyjazne i przemyślane przestrzenie szpitalne w znaczący sposób poprawiają efektywność funkcjonowania każdej placówki medycznej. Redukcja stresu, efektywne wykorzystanie czasu pracy personelu czy zwiększenie bezpieczeństwa obiektu to tylko kilka zalet ze stworzenia przyjaznego wnętrza.

Medical Design Studio to nowatorski projekt, którego celem jest wsparcie placówek medycznych w zakresie aranżacji wnętrz, identyfikacji wizualnej oraz komunikacji wewnętrznej. Medical Design Studio powstało w celu połączenia w jedną ofertę wzajemnie uzupełniających się dziedzin projektowania wnętrz.  Jest odpowiedzią na potrzeby szpitali, uzdrowisk, przychodni i innych placówek medycznych, które chcą stwarzać jak najlepsze warunki pracy dla personelu medycznego oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa dla pacjentów.

Zapraszamy do pawilonu numer 7 na stoisko 17, gdzie przez cały czas trwania targów do Państwa dyspozycji będzie zespół ekspertów, który opowie o swojej pracy i pomysłach na ciekawą aranżację. Zobaczyć będzie także można przykłady wdrożonych projektów.