📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

Nowoczesna technologia infrastruktury medycznej - strefy zielone w placówkach ochrony zdrowia

Podziel się

Inwestycja w zielone przestrzenie, ściany czy fasady zielone w placówkach medycznych przynosi wiele korzyści. Zielone strefy i ogrody zielone najchętniej instalowane są w szpitalach w strefie przyjęcia, oddziałów, rejestracji , rekonwalescencji czy w obszarach zadeklarowanych odpoczynkowi po zabiegu. O tym od czego zacząć decydując się na takie rozwiązanie opowiedzą przedstawiciele marki Garden Spot Int.

Pixel Modułowy System ogrodów wertykalnych i stref zielonych Garden Spot Int.

 

Termin: 20 marca 2024, godz. 10.30-10.50 (2 dzień targów SALMED)

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 7, Scena 

Organizator: Garden Spot Int.

 

UWAGA: PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA NIE PŁACĄ ZA WSTĘP!

SPRAWDŹ PROGRAM WSZYSTKICH WYDARZEŃ SALMED 2024!

 

Ogrody wertykalne, zielone ściany i fasady, zielone strefy relaksu i wyciszenia po zabiegu - marki Garden Spot Int. są rynkowo sprawdzonym rozwiązaniem. 

 

Jeżeli Twój oddział, gabinet chce przyciągać do siebie pacjentów wyjątkowym poziomem obsługi i zadowolenia, jeśli to pacjent w Twojej placówce jest najważniejszy i jakość świadczonych usług medycznych, a miejsce które tworzycie z zespołem ma być przyjazne dla ludzi i chcecie dać pacjentom radość, uśmiech oraz wartość dodaną z obcowania z naturą oraz wyjątkowe pozytywne przeżycia z pobytu w ośrodku medycznym, gabinecie, czy oddziale szpitalnym zapraszamy na wykład podczas targów SALMED - zachęcają do udziału przedstawiciele Garden Spot Int. 

 

Podczas prezentacji pt." Nowoczesna technologia infrastruktury medycznej" uczestnicy dowiedzą się  co to jest ogród wertykalny, jakie korzyści przynosi inwestycja w zielone przestrzenie, ściany czy fasady zielone, dlaczego green space to nowy trend w architekturze i czym jest nowa strategia Biofilic Design.

Idea ogrodów wertykalnych towarzyszy ludzkości od tysięcy lat. W czasy współczesne wprowadził ją Stanley Hart White - profesor architektury krajobrazu z Uniwersytetu w Illinois. Kilkadziesiąt lat później koncepcję odświeżył francuski botanik Patrick Blanc, który zaczął tworzyć zielone ściany wewnątrz oraz na elewacjach budynków. Podczas swojej wizyty w Polsce w 2009 roku zainspirował polskich twórców do tworzenia zewnętrznych ogrodów wertykalnych w naszych warunkach klimatycznych. Pionierem w Polsce była firma Garden Spot z Rogalinka pod Poznaniem ze swoim autorskim, opatentowanym unikalnym systemem ogrodów wertykalnych Pixel Garden System.

Biofilic Design, green space: 

Zielone strefy i ogrody wertykalne na stałe zagościły w branży medycznej. Szczególnie popularne są w Skandynawii, Europie zachodniej, krajach arabskich, a nawet w Katarze czy Omanie gdzie dostarczamy swoje produkty wprowadzając je do stref komercyjnych, prywatnych klinik, gabinetów i stref zabiegowych. Zielone strefy i ogrody zielone najchętniej instalowane są w szpitalach w strefie przyjęcia, oddziałów, rejestracji , rekonwalescencji czy w obszarach zadeklarowanych odpoczynkowi po zabiegu. Generalnie wszędzie tam gdzie pojawia się pacjent. Obcowanie z naturą zawsze powoduje w ludziach zachwyt, podziw, element uśmiechu, radości, wyciszenia i relaksu - inną jakość obsługi pacjenta. Pixel Garden System wyznacza nowe standardy w projektowaniu wnętrz z wykorzystaniem żywych roślin. Doskonale sprawdzają się jako efektowny akcent projektowanych wnętrz, oryginalna dekoracja fasady budynku, czy też element infrastruktury medycznej. Zastosowanie systemu Pixel Garden daje ogromne możliwości aranżacyjne i wręcz nieograniczone możliwości wspomagania i reagowania na stres i obawy pacjenta. Ogrody wertykalne Pixel Garden cechuje unikatowy, zintegrowany system nawadniania i niezwykła czystość rozwiązania. Jako członek klastra medycznego, partner Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu czy  Uniwersytetu Sułtana Qaboos w Omanie  Garden Spot Int. rozwija swoje rozwiązanie. To jeden z nielicznych systemów wykonanych 100% z z recyklingu, produkt certyfikowany, niepalny odpowiedni do instalacji w placówkach medycznych czysty i najwyższej jakości.

 

Problematyka:

Nowoczesna technologia infrastruktury medycznej, strefy zielone, ogrody wertykalne.

 

Inwestycje w nowoczesną technologię infrastruktury medycznej takie jak strefy zielone, ogrody wertykalne bezpośrednio w obszarze medycznym wymagają sprawdzonego partnera. Inwestycje w zielone ogrody wertykalne to poważne wyzwanie dla wykonawcy jak i dla inwestora. W takich sytuacjach zawsze poszukujemy specjalistów, firmy sprawdzonej od wielu lat na międzynarodowym rynku, który posiada odpowiednią kadrę specjalistów, odpowiednie zasoby, wiedzę, doświadczenie, patenty na swoje rozwiązania i odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość i czystość swoich produktów i usługi montażu. 

 

Poszukujemy partnera, który w kompleksowy sposób zajmie się całym procesem doradczym, technicznym, projektowym, wdrożeniowym i co najważniejsze utrzymaniem jakościowym infrastruktury zielonej i serwisem inwestycji. Opracowanie indywidualnych potrzeb inwestora dostosowanych do konkretnych zagadnień inwestora, sytuacji czy problemów na lokalizacji, a następnie opracowanie indywidualnego projektu, zestawu korzyści dla klienta i wartości o jakie zabiega oraz zaplanowanie w szczegółach procesu instalacji jest elementem kluczowym sukcesu takiego projektu. Firma Garden Spot Int. od 2008 roku dostarcza klientom z całego świata nowoczesne, ekologiczne modułowe, bezpieczne i czyste systemy zielonych ścian i ogrodów wertykalnych zarówno mobilnych jak i stałych. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, produkcją, montażem oraz pielęgnacją i utrzymaniem ogrodów wertykalnych i stref zielonych, również fasadowych w strefie medycznej.

 

Konsultacje indywidualnych projektów:

Po prezentacji będzie istniała możliwość indywidualnych konsultacji własnych projektów i wizji rozwojowych Państwa ośrodków opieki medycznej.

Zgłoszenia należy przesłać do 19.3.24 na adres: hello@bio-organica.eu 

Producent : Garden Spot Int.

Przedstawiciel marki Garden Spot Int. do kontaktów z branżą medyczną : BIO-Organica Remigiusz Kuczuba

 

www.gardenspot.pl

www.bio-organica.eu