📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

OFERTA SPECJALNA DLA UCZESTNIKÓW TARGÓW SALMED – pobierz bezpłatny bilet

Podziel się

Czerpanie wiedzy od profesjonalistów z branży utrzymania czystości może doprowadzić do zdecydowanej poprawy standardów sprzątania w zakładach medycznych. Dlatego zachęcamy do udziału w targach Cleaning Expo 2022 - zapewni on uczestnikom wiele korzyści mogących w istotny sposób ulepszyć funkcjonowanie i wizerunek placówek medycznych, a zdobyte informacje pozwolą dokonać znacznych oszczędności.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED umożliwiły przedstawicielom branży medycznej promocję firmy, jak również zdobycie kompleksowej informacji o oczekiwaniach klientów oraz zaznaczenie silnej pozycji na rynku. Spotkanie to było także doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą targów CLEANING EXPO 2022 dedykowanych m.in. profesjonalnemu utrzymaniu czystości w placówkach medycznych oraz zakładach opieki zdrowotnej. To właśnie podczas SALMED 2022 zapoczątkowano promocję pierwszych w Polsce Targów Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO, które odbędą się  4-6 października 2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jeśli Twojej instytucji zależy na:

  • optymalizacji i kontroli kosztów;
  • poznaniu innowacji, które zwiększą efektywność pracy;
  • wdrożeniu automatyzacji usług sprzątania

to Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO 2022 są idealną przestrzenią do uzyskania odpowiedzi na powyższe kwestie.

Serdecznie zapraszamy  4-6 października br. do Poznania przedstawicieli branży medycznej na jedyne w Polsce tak duże wydarzenie zrzeszające sektor porządkowy. To tutaj spotkają się liderzy rynku, eksperci, producenci sprzętu i środków czystości, fachowcy, z którymi będzie można porozmawiać na temat profesjonalnego sprzątania, dezynfekcji w placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, klinikach,gabinetach lekarskich, szpitalach, laboratoriach czy wdrażaniu nowoczesnych standardów higieny. Podczas targów CLEANING EXPO zaprezentowany zostanie kompleksowy przegląd produktów, systemów oraz procesów, które służyć będą zapewnieniu najwyższych standardów, jakie musi spełniać usługa profesjonalnego sprzątania.

W zakładach opieki medycznej należy zachować najwyższą staranność i jakość związaną z utrzymaniem czystości i higieny.  Dlatego warto zaktualizować wiedzę o bieżącą sytuację na rynku, zapoznać się z prognozami i strategiami współpracy przygotowanymi przez ekspertów, na żywo zobaczyć ekspozycje producentów maszyn sprzątających, sprzętu, profesjonalnych środków czyszczących i dezynfekujących, narzędzi manualnych oraz akcesoriów do sprzątania.

Specjalnie dla uczestników targów SALMED przygotowane zostały bezpłatne wejściówki, uprawniające do udziału w październikowych Targach Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO.

Prosimy kliknąć w poniższy link do formularza:

https://www.cleaningexpo.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/ankieta/

Jak uzyskać voucher?

  1. Wejdź na link: https://www.cleaningexpo.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/ankieta/
  2. Wypełnij formularz.
  3. Na kilka tygodni przed wydarzeniem Cleaning Expo wyślemy do Ciebie voucher mailowo.

 

Zachęcamy także do kontaktu z zespołem organizacyjnym CLEANING EXPO!

Targi Profesjonalnego Utrzymania Czystości CLEANING EXPO odbędą się w dniach 4-6 października 2022 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy!

www.cleaningexpo.pl