📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

Oprogramowanie dla branży medycznej

Podziel się

Digistat, nowość w ofercie firmy Emtel System, to zaawansowany system zarządzania danymi pacjentów. Będzie można go przetestować już wkrótce na targach Salmed!

Platforma Ascom Digistat CIS (System zarządzania informacją kliniczną)


Emtel System jest bezpośrednim partnerem szwajcarskiej firmy Ascom, która jest światowym liderem w dziedzinie systemów przywoławczych. Tysiące wdrożeń systemu TeleCare IP Ascom na całym świecie cieszy się dobrymi opiniami personelu szpitalnego oraz pacjentów. Ascom rozszerzył swoją ofertę skierowaną do branży medycznej o oprogramowania do wspomagania decyzji lekarzy klasy CIS Digistat (Clinical Information System).

Digistat, to zaawansowany system do zarządzania danymi pacjentów, zaprojektowany specjalnie dla lekarzy, pielęgniarek i administratorów. Pakiet oprogramowania obejmuje duży zestaw modułów, które mogą pracować samodzielnie lub być w pełni zintegrowane, aby zapewnić kompletne rozwiązanie do zarządzania danymi pacjenta. Z oddziału intensywnej terapii na oddział, z sali operacyjnej do działu administracyjnego. Digistat może być stosowany w szerokim zakresie środowisk klinicznych. Jego modułowa architektura i szerokie możliwości dostosowywania pozwalają użytkownikowi zbudować własny system zarządzania danymi pacjenta i rozbudować system, aby w razie potrzeby sprostać nowym wymaganiom działu.