📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

Panel dyskusyjny: Start-upy medtech w Polsce 2024+

Podziel się

Jak wprowadzić innowację na trudny rynek medyczny i sięgnąć po wymarzony ROI? Na to pytanie będą odpowiadać eksperci podczas panelu dyskusyjnego pt.: Start-upy medtech w Polsce 2024+. Na jednej scenie spotkają się przedstawiciele szpitali, VC, organizacji ochrony zdrowia i innowacyjnych firm. Organizatorem wydarzenia jest czasopismo o e-zdrowiu OSOZ Polska a partnerem merytorycznym Naczelna Izba Lekarska – Sieć Lekarzy Innowatorów NIL-IN.

 Start-upy medtech w Polsce 2024+.

Jak wprowadzić innowację na trudny rynek medyczny

i sięgnąć po wymarzony ROI (ang. return on investment, zwrot z inwestycji)?

Startupy rozwijające innowacje medtech w Polsce nie mają łatwo: od kilku lat spadają inwestycje w młode firmy digital health, krajowe granty są skąpe, polski rynek ochrony zdrowia jest „innowacyjno-oporny”, na razie nie ma co liczyć na refundację stosowania innowacji przez NFZ, a uzyskanie znaku CE lub przeprowadzenie badania klinicznego rozwiązania e-zdrowia to długa i kosztowa droga. Z każdej strony startupy słyszą, że liczą się dowody na skuteczność rozwiązania cyfrowego i przychody w perspektywie kilku lat.

Czy w takich warunkach można z powodzeniem rozwinąć innowację medtech i wprowadzić ją na polski rynek? Tak – ale startupy muszą dopasować swoją strategię działania do rzeczywistości 2024+, zbudować sieć współpracy, kreatywnie szukać kapitału, stworzyć dynamiczny zespół i wykorzystać szanse rynkowe. O tym, jak to zrobić, porozmawiamy na sesji startupowej na SALMED 2024 organizowanej przez czasopismo OSOZ Polska.

Na jednej scenie spotkają się przedstawiciele szpitali, VC, organizacji ochrony zdrowia i innowacyjnych firm. Startupy dowiedzą się, gdzie szukać i jak wykorzystywać mikro-szanse na wymagającym rynku i zapewnić sobie długookresowy rozwój. Z kolei menedżerowie szpitali i osoby odpowiedzialne za rozwój innowacji w medycynie dowiedzą się, jak wdrażać nowości cyfrowe we współpracy z młodymi firmami.

Kto weźmie udział w dyskusji?

Moderator:

 Artur Olesch, czasopismo OSOZ Polska

Zaproszeni eksperci:

Ewelina Barylska, Dyrektor Szpitala, Salve Medica

Bartosz Borucki, CEO, Smarter Diagnostics

Nikoletta Magdalena Buczek, Innovation Manager, Instytut Matki i Dziecka

 Jakub Chwiećko, ekspert medtech, były Partner Zarządzający, Naczelna Izba Lekarska – Sieć Lekarzy Innowatorów NIL-IN

Przemek Grzywa, Współzałożyciel i Co-CEO, Revolve Healthcare

Łukasz Mańkowski, Partner Zarządzający, Aligo.VC

 

Termin: 20 marca 2024, godz. 12.00-13.00 (2 dzień targów SALMED)

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Organizator: czasopismo o e-zdrowiu OSOZ Polska

Partner merytoryczny: Naczelna Izba Lekarska – Sieć Lekarzy Innowatorów NIL-IN

 

UWAGA: PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA NIE PŁACĄ ZA WSTĘP NA TARGI SALMED!

 

SPRAWDŹ PROGRAM WSZYSTKICH WYDARZEŃ SALMED 2024!