📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

Polsko - Norweski business-mixer na targach SALMED 2022

Podziel się

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway  zapraszają do udziału w wydarzeniu „Sprzęt medyczny: postęp technologiczny i aspekty prawne”, które odbędzie się 24 marca 2022 r. podczas targów SALMED.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway  zapraszają do udziału w wydarzeniu „Sprzęt medyczny: postęp technologiczny i aspekty prawne”, które odbędzie się 24 marca 2022 r. podczas targów SALMED.

Seminarium organizowane we współpracy z Innovation Norway, norweskim partnerem odpowiedzialnym za promocję norweskiej gospodarki, będzie składać się z dwóch części: sesji seminaryjnej oraz spotkań typu business mixer.

Celem wydarzenia będzie umożliwienie uczestnikom zapoznania się z innowacjami i rozwiązaniami światowych liderów rynku medycznego i rehabilitacyjnego w Polsce i Norwegii, a spotkania business mixer będą doskonałą okazją do wymiany najnowszej wiedzy, nawiązania polsko-norweskiego partnerstwa i tworzyć nowe możliwości biznesowe. Spotkania dedykowane są polskim i norweskim przedsiębiorcom, start-upom oraz instytucjom otoczenia biznesu oferującym innowacyjne rozwiązania i procesy związane z medycyną w obszarze:

  • Sprzęt IT i telemedyczny
  • Sprzęt, aparatura i instrumenty medyczne
  • Sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny
  • Wyposażenie dla karetek pogotowia
  • Sprzęt medyczny i meble dla szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich
  • Sprzęt jednorazowy
  • Sprzęt chirurgiczny
  • Sprzęt ultradźwiękowy
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Podczas sesji seminaryjnej zapewnione zostanie tłumaczenie symultaniczne polsko-angielskie. Podczas business mixera oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego do 17 marca 2022 r. Formularz dostępny jest w języku angielskim.

Liczba  miejsc ograniczona, decydująca jest kolejność rejestracji.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Justyna Kizlich, e-mail: justyna_kizlich@parp.gov.pl, tel. 22 432 88 47.

Anastazja Kaczmarek, e-mail: anastazja_kaczmarek@parp.gov.pl, tel. 22 432 82 99