📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

Poznań dla kobiet - o zdrowiu bez tabu

Podziel się

Dlaczego możliwość skorzystania z procedury in vitro jest tak ważna dla poznaniaków i poznanianek? Jakie znaczenie ma bezpieczny dostęp do opieki medycznej, w tym ginekologicznej i co daje profilaktyka? O tym wszystkim podczas spotkania otwartego “Poznań dla kobiet” porozmawiają Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Jacek Jaśkowiak, prezydent Miasta. Odbędzie się ono tuż po konferencji pt. Green Healthcare and Business w ramach targów medycznych SALMED Organizatorem wydarzeń jest POSUM.

Spotkanie otwarte ,,Poznań dla kobiet” odbędzie się 20 marca o godzinie 16:30 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jego organizatorem jest Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych.

- Chcemy zaprosić poznanianki i poznaniaków na spotkanie, podczas którego razem z naszym gościem, Małgorzatą Rozenek-Majdan porozmawiamy o zdrowiu kobiet bez tabu -  mówi Konrad Zaradny, dyrektor POSUM. - Będzie to świetna okazja, by usłyszeć głos kobiety, która temat in-vitro zna bardzo dobrze. Sama jest matką trzech synów, którzy przyszli na świat dzięki tej procedurze. Warto też zwrócić uwagę na jej zaangażowanie w projekt obywatelski ,,Tak dla in vitro”, dzięki któremu już niedługo tysiące rodzin będą mogły cieszyć się z finansowania tej metody z budżetu państwa.

Gościem specjalnym będzie również Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Podczas spotkania poruszona zostanie także kwestia Punktu Profilaktyki Intymnej, czyli miejsca w POSUM, gdzie poznanianki (a także poznaniacy) mogą skorzystać z bezpłatnych badań oraz konsultacji 24h/7, dzięki finansowaniu projektu z budżetu Miasta.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale konieczna jest  rejestracja.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić pod linkiem  https://tobilet.pl/spotkanie-otwarte-poznan-dla-kobiet-posum.html.

Organizatorem jest Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych. Spotkanie odbywa się w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wejście bramą nr 9, naprzeciwko Dworca Zachodniego. Spotkanie poprowadzi Małgorzata Kolczyńska (Rzecznik Szpitala Ginekologiczno-Położniczego w Poznaniu. 

Więcej szczegółów o Spotkaniu otwartym ,,Poznań dla kobiet” : https://fb.me/e/4ZsecPFJ

Spotkanie  odbywa się w ramach konferencji ,,Green Healthcare and Business in Poznan” organizowanej na targach SALMED. 

Więcej szczegółów o konferencji ,,Green Healthcare and Business in Poznan”: https://salmed.pl/pl/aktualnosci/konferencja-green-healthcare-and-business-podczas-salmed/

 

Data: 20 marca 2024, godz. 16:30

Miejsce: Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wejście bramą nr 9, naprzeciwko Dworca Zachodniego.

Organizator: Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych

 

 

 

SPRAWDŹ PROGRAM WSZYSTKICH WYDARZEŃ SALMED 2024!