📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

Rewolucja w chirurgii! Nadchodzi Versius!

Podziel się

Versius to zrobotyzowany system chirurgiczny nowej generacji, służący do wykonywania zabiegów chirurgii minimalnego dostępu. Pokazy tego innowacyjnego urządzenia będzie można zobaczyć podczas targów SALMED.

Prezentacja systemu chirurgii robotycznej Versius

Data: 24 marca 2022 r. w godz. 11.00-17.00

3 sesje trwające ok. 1, 5 h

godziny pokazów: 11.00, 13.00 i 15.00

Miejsce : MTP, pawilon 3, sala A

System ten został zaprojektowany przez CMR Surgical, międzynarodową firmę z branży wyrobów medycznych z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Organizator:
CMR Surgical

 

Versius® to zrobotyzowany system chirurgiczny nowej generacji, służący do wykonywania zabiegów chirurgii minimalnego dostępu. System ten został zaprojektowany przez CMR Surgical, międzynarodową firmę z branży wyrobów medycznych z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

System Versius® składa się z konsoli chirurga, mobilnej jednostki kamery (modułowe ramię robota zakończone przystawką z kamerą endoskopową) oraz maksymalnie trzech jednostek mobilnych narzędzi, do których można przymocować wiele różnych narzędzi przegubowych.

System chirurgiczny Versius® to zrobotyzowane urządzenie chirurgiczne przeznaczone do wspomagania precyzyjnej kontroli jego narzędzi chirurgicznych podczas zabiegów przeprowadzanych metodą laparoskopową w dziedzinach takich jak między innymi: urologia, ginekologia i chirurgia ogólna. System jest przeznaczony do stosowania wyłącznie przez przeszkolonych lekarzy w warunkach sali operacyjnej.

UWAGA: UDZIAŁ W POKAZACH MOŻLIWY JEDYNIE PO ODEBRANIU BEZPŁATNEGO BILETU NA TARGI SALMED