📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

SALMED 2018 – WIEDZA | INNOWACJE | MEDYCYNA

Podziel się

27. edycję Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2018, uznajemy za otwartą. Po raz kolejny do Poznania, przybyli przedstawiciele medycznego świata, by wziąć udział w największym w Polsce spotkaniu profesjonalistów.

Producenci i dystrybutorzy sprzętu i urządzeń, jako wystawcy, menedżerowie służby zdrowia, przedstawiciele władz państwowych i lokalnych, lekarze, diagności laboratoryjni, rehabilitanci, ratownicy medyczni, pielęgniarki i położne, personel medyczny i studenci medycyny, w charakterze zwiedzających i prelegentów licznych konferencji. Jednym słowem są tu wszyscy!

Pierwszy dzień i pierwsze konferencje za nami.

Dziś odbyły się między innymi: XIII Konferencja Naukowa z cyklu: PROMOCJA POLSKIEJ REHABILITACJI zatytułowana "PROGRAMY I METODY WSPOMAGAJĄCE REHABILITACJĘ I EGZYSTENCJĘ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI", IX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa SALMED – LABORATORIUM 2018 „Teraźniejszość i przyszłość diagnostyki Laboratoryjnej w Polsce”; Seminarium Krąg Zdrowia - łączy nas leczenie!; Innowacje branży wyrobów medycznych w ratowaniu zdrowia i życia. Potencjał gospodarczy polskich przedsiębiorców – jak go wykorzystać?”; SEMINARIUM MEDYCZNE - Dobór, wyszukiwanie sprzętu medycznego i szacowanie wartości inwestycji; Spotkanie poświęcone cyfryzacji w służbie zdrowia: Innowacje telemedyczne – sprawdzone w testach, gotowe do masowego zastosowania; E-Zdrowie - wygoda dla pacjenta, wsparcie dla personelu medycznego; spotkanie - Wsparcie sprzętowe przy pacjencie bariatrycznym

Acanthus Aureus - wybrano najlepsze stoiska SALMED!

Sukces na targach zależy m.in. od przyjętej strategii marketingowej. Tę strategię należy dobrze przełożyć na realizację stoiska, w tym na rozwiązania graficzne i architektoniczne. Międzynarodowe Targi Poznańskie przyznając nagrodę Złotego Akanta pragną wyróżnić firmy, które najlepiej realizują te cele. W tym roku zaszczytne trofeum otrzymało siedem firm, które zdaniem jury konkursu przygotowały najciekawszą ekspozycję: FORMED Sp. z o.o. Sp. K., Zakład Techniki Medycznej "TECH MED" Sp. z o.o., STIEGELMEYER Sp. z o.o.; KLAROMED Sp. z o.o.; Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A.; FAMED ŻYWIEC Sp. z o.o.; BTL Polska Sp z o.o.

Targi SALMED potrwają do soboty tj. 17.03.2018 r.

Zapraszamy!