📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

SALMED - nowy termin!

Podziel się

Wnikliwa analiza rynku, konsultacje z kluczowymi partnerami i wystawcami a także zaangażowanie służb medycznych w walkę z pandemią skłoniły Zarząd Grupy MTP do zmiany terminu targów SALMED. Wydarzenie odbędzie się 24-26 marca 2021.

Informacja o przełożeniu terminu targów SALMED

W związku z utrzymującym się stanem epidemicznym w Polsce, zarząd Grupy MTP, w porozumieniu z wystawcami i partnerami, podjął decyzję o przesunięciu terminu Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED na 24-26 marca 2021 roku.

Mając na uwadze aktualne priorytety branży medycznej, uznaliśmy, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na realizację wydarzenia, które angażuje liczne grono profesjonalistów. Z szacunku dla pracy wykonywanej przez służby medyczne, która w obecnej sytuacji jest szczególnie wymagająca i pełna nowych wyzwań, pragniemy dopasować termin targów do potrzeb naszych odbiorców. Jesteśmy przekonani, że energia, którą włożyliśmy w tegoroczne przygotowania zaprocentuje w przyszłym roku i  nadchodząca edycja targów SALMED będzie obfitowała w jeszcze więcej wartościowych spotkań i cennej wiedzy.

Dołożymy wszelkich starań, aby wydarzenie spełniło oczekiwania przedstawicieli służb medycznych oraz kadry menadżerskiej.

W przypadku pytań lub wątpliwości zespół SALMED pozostaje do dyspozycji.