📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

SALVEO - bezcenna wiedza i doświadczenie

Podziel się

SALVEO Medical Devices zaprasza do udziału w spotkaniach poświęconych tematyce rehabilitacji. Nowoczesne standardy regeneracji tkanek i pozyskiwanie pacjenta. Spotkania prowadzone przez wybitnych specjalistów, którzy pomogą otworzyć oczy na wiele spraw.

 

TERMIN: 17 marca (sobota)
GODZINA: 12.00-13.45
MIEJSCE: Pawilon 7, Antresola, Sala B

ZASADY WSTĘPU: Wydarzenie otwarte dla uczestników targów SALMED 2018. Wstępna targi na podstawie biletów wstępu zakupionych na stronie mtp24.pl lub kasach biletowych oraz na podstawie zaproszenia, karty VIP i karty wystawcy.

12.00-12.45 Nowoczesne standardy regeneracji tkanek

dr n. med. Emilia Kurowska
Dyrektor Medyczny
Salveo Medical Devices
INDIBA Polska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się szeroko rozumianą rehabilitacją ortopedyczną sportową i regeneracyjną, pracując w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie. Ma szeroką wiedzę z zakresu fizjoterapii stawu kolanowego w leczeniu urazów i chorób chrząstki stawowej, a także z zakresu rehabilitacji po zabiegach przeszczepiania implantów w miejsce uszkodzonych całkowicie lub częściowo łąkotek. Prowadziła wiele badań klinicznych w tej dziedzinie. Uczestniczka i prelegentka licznych konferencji i wykładów o tematyce fizjoterapeutycznej, ortopedycznej i sportowej.

13.00- 13.45 Innowacyjne sposoby pozyskiwania pacjenta w branży rehabilitacyjnej

Dawid Orciuch
Specjalista ds. Marketingu
Salveo Medical Devices
INDIBA Polska

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z ponad 5 letnim doświadczeniem w branży. W ciągu ostatnich lat brał czynny udział w rozwoju ponad 60 ośrodków rehabilitacji w całej Polsce. Swoim innowacyjnym i świeżym podejściem do marketingu ciągle szuka nowych rozwiązań by jak najlepiej przeprowadzić klienta przez proces budowy jego marki na rynku usług medycznych. Celem prelekcji jest pokazanie nowoczesnych sposobów pozyskiwania pacjenta przez rehabilitantów oraz masażystów.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu!