📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

Targi Salmed wystartowały!

Podziel się

Hale targowe ponownie wypełniły się innowacjami w medycynie. Rozpoczęła się dwudziesta ósma edycja targów SALMED. Na dwóch scenach można było wysłuchać ciekawych debat oraz zobaczyć nowości i startupy w ochronie zdrowia. Wręczono także Złote Medale Grupy MTP dla najlepszych produktów. Z kolei stoiska, które zostały zaaranżowane ze szczególną wizją otrzymały Nagrodę Acanthus Aureus.

- Gościmy w tym roku ponad stu trzydziestu wystawców. Na targach można obejrzeć ponad pięćdziesiąt  nowych produktów, premier rynkowych i startupów medycznych. Znaczna większość zaprezentuje się na SCENIE TRENDÓW W MEDYCYNIE. Targi to także bogaty program: konferencji, debat, pokazów i warsztatów. Życzę owocnych targów, inspirujących spotkań i pasjonujących debat - mówił na konferencji rozpoczynającej targi Filip Bittner, wiceprezes Zarządu MTP.

Dzień pierwszy zdominowała na Scenie Głównej tematyka zamówień publicznych w kontekście zmian legislacyjnych oraz wyzwań dla sektora zdrowotnego związanych z pandemią oraz wojną w Ukrainie.

Na Scenie Trendów w Medycynie przez cały dzień trwania targów prezentowały się nowości i startupy medyczne. 

Pierwszy dzień tragów to także święto dla Złotych Medalistów tej edycji. Najlepszym produktom wręczono statuetki.

Nagrody otrzymały:

  • CHARDER MS4980 Bezprzewodowa ultradźwiękowa stacja pomiaru wzrostu i wagi (PRODUCENT: Charder Electronic Co., Ltd ZGŁASZAJĄCY: SKLEP DLA LEKARZA),
  • Elektrokardiograf AsCARD Grey v.07.305P z modułem pulsoksymetrycznym (PRODUCENT/ZGŁASZAJĄCY: ASPEL SA),
  • MHS2710 Bezprzewodowa medyczna waga podnośnikowa (PRODUCENT: Charder Electronic Co., Ltd ZGŁASZAJĄCY: SKLEP DLA LEKARZA)
  • Otoskop LuxaScope Auris CCT LED (PRODUCENT: LUXAMED GMBH & CO. KG ZGŁASZAJĄCY: SKLEP DLA LEKARZA)
  • Rejestrator ciśnienia ASPEL 308 ABPM v.101 z oprogramowaniem ASPEL 508 ABPM v.101 (PRODUCENT/ZGŁASZAJĄCY: ASPEL SA)

 

 

Statuetka ACANTHUS AUREUS to wyróżnienie przyznawane wystawcom, którzy najlepiej potrafili zobrazować swoją wizję stoiska w połączeniu ze strategią marketingową firmy. Nazwa nagrody jest nieprzypadkowa. Słowo ACANTHUS kojarzy się z klasycznymi wzorcami w architekturze, a słowo AUREUS z najwyższymi laurami niemal w każdej dziedzinie życia, podkreśla unikatowy charakter tej nagrody. Przyznawane przez Grupę MTP wyróżnienie ma na celu nagradzanie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Dowiedziono, że wyróżniające się i dobrze przemyślane stoisko zdecydowanie ułatwia pracę i ma kluczowe znaczenie dla pozytywnego efektu marketingowego wynikającego z obecności na targach.

Ten prestiżowy laur przypadł  w tym roku w udziale trzem wystawcom targów SALMED:

  • Ministerstwo  Rozwoju i Technologii
  • ASPEL SA

  • KLAROMED

Zobacz galerię zdjęć wręczenia Złotego Medalu oraz nagrody Acanthus Aureus.