📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

Zastrzyk wiadomości – zaproszenie

Podziel się

Briefing odbędzie się 16 marca 2018 r. o godzinie 9.30 – Polska Agencja Inwestycji i Handlu Pawilon 7A, Stoisko 41.

Do Państwa dyspozycji będzie ekspert polskiego sektora sprzętu medycznego.

 


Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Weronika Katner
Departament Promocji Gospodarczej
t.   +48 22 334 99 46
m. +48 661 434 222

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu pomaga inwestorom wejść na polski rynek oraz w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. Przeprowadza inwestorów przez wszystkie niezbędne procedury administracyjne oraz prawne występujące w trakcie realizacji projektu, wspiera także firmy, które już u nich działają. Oferuje szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego inwestycji, pomoc w znalezieniu odpowiednich partnerów oraz dostawców, jak również lokalizacji.

Misją Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu jest również kreowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie oraz promocja polskich produktów i usług.

W celu jak najlepszej obsługi inwestorów stworzyli sieć Regionalnych Centrów Obsługi Inwestora - COI w całej Polsce, które mają na celu poprawienie jakości usług regionów dla inwestorów, a także zapewnienie dostępu do informacji takich jak najnowsze oferty inwestycyjne i regionalne dane mikroekonomiczne. Te wyspecjalizowane biura zatrudniają pracowników przeszkolonych przez Agencję i są finansowane z funduszy lokalnych. Ich zadaniem jest także ułatwianie kontaktów pomiędzy inwestorem a władzami lokalnymi.

Serdecznie zapraszamy!