📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

Złoty Medal Wybór Konsumentów SALMED 2020 przyznany!

Podziel się

Znamy już laureata konkursu Złoty Medal Wybór Konsumentów SALMED 2020. Spośród ośmiu złotych medalistów internauci wybrali - ich zdaniem -najlepszy produkt. To szczególne wyróżnienie otrzymała firma ASPEL za Ergospirometr CardioTEST CPET. Produkt zdobył 46% wszystkich głosów. Gratulujemy!

Złoty Medal przyznawany jest eksponowanym podczas wydarzeń targowych produktom, które uzyskały rekomendację grona ekspertów danej branży. Spośród laureatów Złotego Medalu poszczególnych wydarzeń targowych w drodze głosowania internetowego wyłaniani są zwycięzcy w kategorii Złoty Medal Wybór Konsumentów. To nagroda o szczególnym znaczeniu, ponieważ o jej przyznaniu decydują  konsumenci, jest więc silną rekomendacją i certyfikatem potwierdzającym  innowacyjność produktu.

Nagrodzony głosami Konsumentów Ergospirometr CardioTEST CPET to system standardowych badań wysiłkowych rozszerzonych o ocenę pulmonologiczną. Ergospirometr CardioTEST CPET to innowacyjne urządzenie diagnostyczne do wykonywania standardowych elektrokardiograficznych testów wysiłkowych wraz z bezpośrednią oceną wydolności (VO2) oraz oceną układu oddechowego i metabolizmu mięśniowego na podstawie pomiarów przepływu i stężenia gazów wydechowych: tlenu i dwutlenku węgla. Współpracuje z systemami wysiłkowymi oraz rehabilitacji kardiologicznej Aspel. Cardiotest CPET to zaawansowane technologicznie narzędzie diagnostyczne doceniane za bezawaryjność, najwyższą jakość, użyteczność oraz funkcjonalność.

 

W gronie wszystkich finalistów konkursu Złoty Medal Wybór Konsumentów znalazło się 38 produktów. Laureaci zostali podzieleni na 3 główne kategorie: Dom, Ogród, Ekologia, drugą z nich jest Zdrowie, Edukacja, Hobby, a ostatnia skupia laureatów z dziedziny Urządzenia, Elektronika. Zaangażowanie konsumentów odzwierciedla liczba głosów oddawanych w trwających plebiscytach. Zaangażowanie konsumentów odzwierciedla liczba głosów oddawanych w trwających plebiscytach. Użytkownicy, konsumenci, zwiedzający targów i przedstawiciele branży do tej pory łącznie oddali 636 tysięcy głosów na wszystkie nagrodzone wcześniej Złotym Medalem produkty.  Pandemia spowodowała, że laureaci głosowań z lat 2019 i 2020 nie mogli otrzymać nagród na gali organizowanej co roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W plebiscytach z roku 2019 konsumenci docenili 20 innowacyjnych rozwiązań, natomiast w tegorocznej rywalizacji zostało przyznanych 18 nagród. Ostatnie głosowania zakończyły się 15 grudnia 2020.

Dzisiaj rozpoczęła się również kampania online promująca wszystkie nagrodzone produkty.