📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

Zobacz folder targów SALMED 2021!

Podziel się

Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających pracujemy nad przyszłoroczną edycją targów SALMED, które odbędą się 24-26 marca 2021 . Zachęcamy do obejrzenia informacyjnego folderu!

Podczas organizowanych w cyklu dwuletnim Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED zostaną zaprezentowane oferty producentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny. Salmed umożliwia przedstawicielom rynku medycznego nie tylko promocję firmy i marki wśród profesjonalnej publiczności, ale także zdobycie kompleksowej informacji o oczekiwaniach klientów oraz zaznaczenie silnej pozycji na rynku. Z pewnością nie zabraknie również licznych prezentacji nowości rynkowych, które są źródłem postępu technologicznego współczesnej medycyny.


Transfuzja wiedzy: bogaty program seminariów
i konferencji

Nieodłączny element targów SALMED stanowi program seminariów, specjalistycznych konferencji, jak również warsztaty, wykłady i liczne spotkania biznesowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem profesjonalnej publiczności. Profil tematyczny targów SALMED obejmuje następujące bloki konferencyjne: Zarządzanie, Medycyna Ratunkowa, Rehabilitacja, Laboratorium, Pielęgniarstwo i inne.


Profesjonalni zwiedzający

Bogaty program wydarzeń o charakterze naukowo-szkoleniowym skierowano do zwiedzających zawodowo związanych z branżą medyczną.


Wśród zwiedzających targów SALMED najliczniej reprezentowani są:

  • Kadra zarządzająca placówkami medycznymi
  • Menedżerowie ochrony zdrowia
  • Przedstawiciele władz państwowych i lokalnych
  • Lekarze
  • Diagności laboratoryjni
  • Rehabilitanci
  • Ratownicy medyczni
  • Pielęgniarki i położne
  • Personel medyczny
  • Studenci medycyny


Gala nagród: prestiż i uznanie

Firmy biorące udział w targach zawsze zasługują na wyróżnienie. Tradycją Międzynarodowych Targów Poznańskich jest przyznawanie prestiżowych nagród najlepszym prezentowanym na targach produktom, charakteryzującym się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i prezentującym najwyższy poziom jakości. Podczas uroczystej Gali Nagród na Wieczorze Branżowym Wystawców wręczone zostaną najcenniejsze trofea Międzynarodowych Targach Poznańskich - Złoty Medal - przyznawane najlepszym produktom prezentowanym na targach medycznych już od ponad 20 lat. Podczas Gali zostaną przyznane również statuetki Acanthus Aureus za stoiska targowe najlepiej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy.