📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

Wystawco! Zgłoś swoje nowości!

Podziel się

Aż 83% zwiedzających przyjeżdża na targi aby zobaczyć nowości rynkowe. Czym Twoja firma ich zaskoczy na SALMED? Targi to doskonała okazja do prezentacji najnowszych produktów. Zgłoś nowość a my zadbamy o jej promocję!

Aż 83% zwiedzających przyjeżdża na targi aby zobaczyć nowości rynkowe. Czym Twoja firma ich zaskoczy na Salmed? Targi to doskonała okazja do prezentacji najnowszych produktów. Zgłoś nowość a my zadbamy o jej promocję!

Jedną z dodatkowych możliwości oferowanych Wystawcom podczas targów jest prezentowanie najnowszych produktów, technologii oraz usług. To doskonała forma promocji oraz wyeksponowania nowości rynkowych oraz premier targowych.

Nowości są źródłem postępu technologicznego każdej z branż, dlatego znacząco wzbogacają ofertę targową. Produkty prezentowane  publiczności zostaną z pewnością docenione. Wyeksponowaniu premier targowych sprzyjają specjalnie oznaczone stoiska wystawców, gwarantujące dużą rozpoznawalność wśród zwiedzających, jak również informacje o nowościach zamieszczone w przewodnikach targowych, materiałach prasowych i na stronach internetowych targów.

Zachęcamy do zgłoszenia nowości!

>>Zgłoś nowość<<