📣Dziękujemy! Zapraszamy na kolejną edycję! 📣  

Organizator:

Bilety i informacje dla zwiedzających

Podziel się

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED odbędą się w dniach 19-21.03.2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy! Dla osób związanych z branżą medyczną wstęp bezpłatny.

Targi SALMED to jedyne kompleksowe targi medyczne w Polsce. Udział w targach daje możliwość zapoznania się z ekspozycją specjalistycznego sprzętu liderów branży, spotkania ekspertów i nawiązania nowych kontraktów. To także prezentacja najnowszych technologii w medycynie, udział w bogatym programie konferencji, warsztatów i debat. Tylko na targach w Poznaniu zaprezentowana zostanie strefa startupów medycznych, a swoją obecność potwierdziły kluczowe organizacje w ochronie zdrowia.

UWAGA: PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA NIE PŁACĄ ZA WSTĘP!

Targi SALMED są wydarzeniem wyłącznie dla osób związanych z branżą medyczną (lekarze, pielęgniarki, dyrektorzy i pracownicy placówek ochrony zdrowia, szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie etc., fizjoterapeuci, studenci uczelni medycznych). Pobierając bilet dla profesjonalisty oświadczam, że jestem zawodowo związany/a z branżą medyczną. 

Jednocześnie w dniach 19-20 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi Wyposażenia i Technologii Labolatoryjnych LABS EXPO.

TERMIN TARGÓW SALMED

19-21 marca 2024

LOKALIZACJA

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

PAWILONY: 7, 7A, 8A

WEJŚCIA (ruch pieszy) 

brama nr 9 - ul. Głogowska - vis a vis PKP Poznań Dworzec Zachodni 

wejście zachodnie - ul. Śniadeckich

WJAZD (ruch samochodowy)

UWAGA: WJAZD NA PARKING PŁATNY

brama nr 2 - ul. Śniadeckich

brama nr 7 - ul. Bukowska - vis a vis Hotel Sheraton 

 

GODZINY OTWARCIA TARGÓW  

19.03.2024   10:00 - 17:00           

20.03.2024   10:00 - 17:00          

21.03.2024   10:00 - 16:00   

CENY I RODZAJE BILETÓW 

TARGI SALMED 2024


Bilet dla profesjonalisty

Bilet dla profesjonalisty
BEZPŁATNIE 80 zl
  • dla osób zawodowo związanych z branżą medyczną
  • wymagana rejestracja
    poprzez formularz lub voucher
  • wielokrotny wstęp przez wszystkie dni
  • dla osób zawodowo związanych z branżą medyczną
  • bez rejestracji

  • jednorazowy wstęp


 

PROGRAM TARGÓW SALMED

Nieodłącznym elementem targów SALMED jest program seminariów, konferencji, jak również warsztaty, wykłady i liczne spotkania biznesowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem profesjonalistów. W programie zaplanowano m.in.: specjalistyczne konferencje organizowane przez kluczowe instytucje i organizacje ochrony zdrowia, debaty i dyskusje na temat aktualnych wyzwań w ochronie zdrowia, wykłady ekspertów, spotkania biznesowe, praktyczne warsztaty.   

 

EKSPOZYCJA

Sprawdź listę wystawców tegorocznej edycji targów SALMED i zaplanuj swoje spotkania biznesowe.   

PARKING

Zapraszamy na nowo otwarty parking podziemny - Parking PWK. Trzypoziomowy parking posiada 650 miejsc parkingowych i zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11 - wjazd tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP. 

>> więcej informacji o parkingu PWK

 

GASTRONOMIA

Na terenie targów znajduje się restauracja Pasodobre. Hiszpańskie dania, pełne aromatu i świeżości oraz genialne w swojej prostocie przekąski tapas, które pokochał cały świat. Skosztuj owoców morza, soczystych mięs, ryb oraz świeżych warzyw i poczuj prawdziwy smak słonecznej Hiszpanii w samym środku Poznania!

A w Basilico Bistro znajdziesz pyszne, ciepłe, dwudaniowe express lunche. Idealna opcja na obiad podczas wydarzeń targowych i nie tylko.

Dodatkowo podczas targów w wyznaczonych miejscach dostępne będą specjalne strefy gastronomiczne.

Masz pytania?

Ewelina Janik
Ewelina Janik