📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

Lista laureatów Złotego Medalu - Salmed 2020

Podziel się

Zobacz, które produkty otrzymały Złoty Medal Grupy MTP!

Tradycyjnie, jeszcze przed rozpoczęciem targów SALMED, poznajemy laureatów jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród targowych w naszym kraju - Złotego Medalu MTP. Wyróżnienie przyznawane jest produktom, usługom i rozwiązaniom, które charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, innowacyjnych rozwiązań czy także wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie dostępne na rynku.

To te produkty będą wyznaczać medyczne trendy!

BTL POLSKA - zgłaszający i producent

PAWILON 8 A, STOISKO 7

BTL FLEXI

BTL Flexi to najmniejszy aparat EKG na rynku, który bez trudu mieści się w dłoni. Charakteryzuje się doskonałą jakością zapisu, czytelnym ekranem dotykowym, podglądem wszystkich 12-tu odprowadzeń jednocześnie, bardzo długą pracą na zasilaniu bateryjnym oraz wytrzymałą i solidną konstrukcją o wysokim stopniu odporności.

BTL-6000 HIL POWER

BTL-6000 HIL POWER to jedyne urządzenie na rynku oferujące terapię laserem wysokoenergetycznym za pomocą sondy laserowej oraz systemu skanującego z termokamerą, umożliwiającą ocenę ucieplenia tkanki przed i w trakcie terapii, czujnikiem temperatury oraz personalizowanymi gotowymi protokołami zapewniającymi maksymalne bezpieczeństwo oraz skuteczność terapii ostrych oraz przewlekłych schorzeń narządu ruchu.

Medikol Systems - zgłaszający, SAMSUNG ELECTRONICS CO - producent

PAWILON 7 A, STOISKO 2

Cyfrowy mobilny aparat rentgenowski GM85 z detektorem iQuia ™

Dzięki wysokiej jakości mobilnemu systemowi RTG z systemem napędu akumulatorowego zyskuje się zaawansowaną technologię zamkniętą w zgrabnym i poręcznym urządzeniu: kompaktowość, innowacyjna technologia, szybkość i precyzja, wytrzymałość.

ASPEL- zgłaszający i producent

PAWILON 7 A, STOISKO 33

Elektrokardiograf AsCard Green z funkcją komunikacji z HIS w standardzie HL7

Elektrokardiograf AsCard Green to najlepszy aparat w swojej klasie, łączący w sobie jakość i nowoczesny design. Aparat AsCard Green w połączeniu z oprogramowaniem CardioTEKA HL7 pozwala, dzięki obsłudze standardu HL7, na komunikowanie się ze Szpitalnymi Systemami Informatycznymi (HIS). Umożliwia wykonanie badań w pełnym zakresie 12 odprowadzeń i jest wyposażony w moduł automatycznej analizy i interpretacji. Niewielkie wymiary, niska waga oraz komunikacja z HIS przez HL7 sprawia, iż Green jest niezwykle funkcjonalny i niedrogi w użytkowaniu.

Ergospirometr CardioTEST CPET - system standardowych badań wysiłkowych rozszerzonych o ocenę pulmonologiczną

Ergospirometr CardioTEST CPET to innowacyjny system diagnostyczny do wykonywania standardowych elektrokardiograficznych testów wysiłkowych wraz z bezpośrednią oceną wydolności (VO2) oraz oceną układu oddechowego i metabolizmu mięśniowego na podstawie pomiarów przepływu i stężenia gazów wydechowych: tlenu i dwutlenku węgla. Współpracuje z systemami wysiłkowymi oraz rehabilitacji kardiologicznej Aspel. Cardiotest CPET to zaawansowane technologicznie narzędzie diagnostyczne doceniane za bezawaryjność, najwyższą jakość, użyteczność oraz funkcjonalność.

ALLMED AB

PAWILON 7, STOISKO 47

Rabdotest-Lab

RABDOTEST-LAB jest pierwszym na świecie zestawem testowym jednorazowym, służącym do szybkiego wykrywania mioglobiny w moczu metodą bezaparaturową.

FORMED - zgłaszający i producent

PAWILON 7 A, STOISKO 5

System do pielęgnacji i opieki noworodka w warunkach szpitalnych

System do opieki i pielęgnacji noworodka FORMED to nowatorskie podejście do opieki nad noworodkiem. Rozwiązanie to wpływa bezpośrednio na jakość opieki medycznej i przyczynia się do poprawy standardów w szpitalach. Stanowisko to jest bezpieczne, odciąża położne i schematyzuje ich pracę, a także umożliwia zaangażowanie matki i ojca w czynnościach pielęgnacyjnych dziecka. Modułowość systemu pozwala na dowolne aranżowanie dostępnej przestrzeni. System uwzględnia rolę pielęgnacji jako czynności pobudzającej wszystkie zmysły noworodka, co stanowi najsilniejszy impuls dla rozwoju mózgu w pierwszych dniach życia dziecka.

MEDINCO POLSKA – zgłaszający; GE Medical Systems Polska - producent

PAWILON 7 A, STOISKO 22

Ultrasonograf Voluson E10

Voluson E10 to najbardziej innowacyjny z ultrasonografów rodziny GE Voluson dedykowany położnictwu i ginekologii. Bezkompromisowe rozwiązania technologiczne w połączeniu z legendarną ergonomią tworzą system będący niedoścignionym wzorcem w zakresie jakości obrazowania i łatwości uzyskania pewnego obrazu diagnostycznego. Jako jedyny na rynku może być wyposażony w całkowicie elektroniczną sondę konweksową eM6C z aktywnym chłodzeniem, zapewniającą wielokrotnie szybsze przetwarzanie obrazów 3D/4D.

Konkurs o Złoty Medal