NOWY TERMIN: 23-25 marca 2022 r.!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Nowości Salmed 2022

Podziel się

Sprawdź, z jakimi nowościami produktowymi będzie można się zapoznać na targach Salmed!

Zgłoś nowość

GE Medical Systems Polska

LOGIQ™ E10

LOGIQ™ E10 to ultrasonograf firmy GE wspierany przez technologię sztucznej inteligencji, to nowe sondy XDclear zapewniające obrazy o najwyższej rozdzielczości, to przetwarzanie danych na obraz szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Versana Premier™

Ultrasonograf Versana Premier™ to przedstawiciel nowej linii aparatów USG firmy GE. Zaprojektowany by umożliwić szybką, precyzyjną oraz wygodną i pełną diagnostykę badań ultrasonograficznych, wszystko to w bardzo przystępnej cenie

INNOW

C213 E EVO AT Wózek transportowo-kąpielowy

Wózek transportowo-kąpielowy z elektryczną regulacją wysokości oraz pozycją Trendelenburga i anty-Trendelenburga. Doskonałe wsparcie podczas kąpieli i transportu pacjentów leżących. Wyposażenie: elektryczna regulacja wysokości, pozycja anty-/Trendelenburga, koła z indywidualną blokadą, odbojniki, koło kierunkowe, wanna z PCV, szczyty i opuszczane barierki boczne ze stali INOX.

FZ 02 FINN AT [LUX]

Stół zabiegowy z 5-częściowym leżyskiem oraz elektryczną regulacją wysokości i pozycji anty-/Trendelenburga. Wyposażenie: regulacja oparcia pleców (sprężyna gazowa), listwy boczne, osłona sekcji podnoszenia i ramy dolnej, podajnik podkładów.

F301KL H EVO

Fotel pielęgnacyjny dla osób wymagających stałej opieki. Wyposażenie: uchylane siedzisko, 4 zwrotne koła (łatwe poruszanie), zsynchronizowana regulacja (jednoczesne unoszenie części nożnej i opuszczanie oparcia), tapicerowane podłokietniki, podnóżek.

Aspel

Ergospirometr CardioTest CPET

System diagnostyczny przeznaczony do wykonywania standardowych elektrokardiograficznych testów wysiłkowych wraz z bezpośrednią oceną wydolności oraz oceną układu oddechowego i metabolizmu mięśniowego na podstawie pomiarów przepływu i stężenia gazów wydechowych.

Elektrokardiograf AsCard Green

Elektrokardiograf AsCard Green łączy w sobie jakość i nowoczesny design. Kompaktowe wymiary, niewielka waga aparatu, oraz połączenie z oprogramowaniem CardioTEKA HL7 umożliwiające komunikację ze Szpitalnymi Systemami Informatycznymi dzięki obsłudze standardu HL7, czynią z niego zaawansowany technologicznie aparat EKG.

Stiegelmeyer

Evario - łóżko kliniczne z wagą

Nowoczesne łóżko jest odpowiednie do codziennej opieki nad pacjentem, intensywnej terapii oraz jako wsparcie w szybkim powrocie do zdrowia. Wyposażone zostało w innowacyjne barierki boczne PROTEGA, które obsługiwane są za pomocą jednej ręki.

Arfido

Ciuchomat

Urządzenie służy do wydawania odzieży na bloku operacyjnym, jednorazowej odzieży oraz wszelkiego typu odzieży ochronnej.

Medikol

Kontrola jakości urządzeń medycznych

Laboratorium Badawcze posiadające akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA) w dziedzinie badań właściwości fizycznych wyposażenia medycznego

System Radiograficzny SAMSUNG

Cyfrowy mobilny aparat rentgenowski GM85 z detektorem iQuia ™Wysokiej jakości mobilny system RTG, z systemem napędu akumulatorowego. Innowacyjna technologia, szybkość, precyzja i wytrzymałość.

Serwis systemów RTG

Grupa Medikol to doświadczona firma serwisowa specjalizująca się w przeglądach, naprawach i konserwacji aparatury medycznej.

Meden-Inmed 

Egzoszkielet Japet Atlas

Zrobotyzowany egzoszkielet do rehabilitacji kręgosłupa. Moduł biofeedback umożliwia bezpośrednią interakcję między pacjentem a terapeutą. Dostarcza w czasie rzeczywistym informacji o ruchach, siłach i kątach osiąganych przez pacjenta.

Deymed Diagnostic TruScan®LT

System do pomiarów EEG i qEEG. Przenośny, wielofunkcyjny system TruScan ułatwia wykonywanie badań qEEG oraz pozyskiwanie niezbędnych podczas neuroterapii informacji zwrotnych. Wysoka częstotliwość próbkowania, ciągłe monitorowanie impedancji oraz intuicyjny i przyjazny interfejs sprawiają, że Deymed TruScan jest niezastąpionym narzędziem w pracy każdego neurologa.

Qmd® ares cryo-thermal

System składający się z lasera qmd® ares (o dł. fali 808 i 1064 nm, 18 W) i modułu generującego bodźce termiczne qmd® cryo-thermal. Umożliwia uzyskanie efektu przeciwzapalnego, przeciwobrzękowego, rozluźniającego mięśnie oraz przeciwbólowego. Kolorowy ekran dotykowy (10,1”) z intuicyjnym oprogramowaniem pozwala na łatwą obsługę.

Przenośny aparat Cardioline EKG ECG 100S

12-kanałowy przenośny aparat EKG wyposażony w klawiaturę membranową oraz klawisze funkcyjne. Umożliwia wykonanie pełnej diagnostyki EKG. Posiada kolorowy ekran LCD 4,3”. Wydruk badania EKG odbywa się na papierze termicznym o szerokości 100 mm.

ITP

Huber 360° Evolution

Huber 360° Evolution to zmotoryzowana platforma do neuro-fizycznego treningu. Urządzenie stworzone z myślą o fizjoterapeutach i pacjentach, by przyśpieszyć proces rehabilitacji, zredukować ból lub przywrócić prawidłową mobilność stawów.

Pixel CO2

Laser frakcyjny, ablacyjny CO2 o długości fali 10600 nm do regeneracji skóry twarzy i ciała. Innowacyjna technologia emisji lasera w postaci pixeli (jednoczesne uszkadzanie skóry) zmniejsza dyskomfort pacjenta i zapobiega przegrzaniu tkanki, skracając okres rekonwalescencji.

Emtel System

Platforma Ascom Digistat CIS

Digistat to zaawansowany system do zarządzania danymi pacjentów, zaprojektowany specjalnie dla lekarzy, pielęgniarek i administratorów. Pakiet oprogramowania obejmuje duży zestaw modułów, które mogą pracować samodzielnie lub być w pełni zintegrowane, aby zapewnić kompletne rozwiązanie do zarządzania danymi pacjenta.

FAMED Żywiec

Famed FLARE

Najbezpieczniejszy stół do obrazowania na świecie. Blat stołu Famed FLARE pozwala ograniczyć dawkę promieniowania, która przenika do ciała pacjenta. Do minimum spada więc ryzyko postawienia błędnej diagnozy na podstawie obrazowania.

BTL Polska

BTL EMSELLA

BTL EMSELLA™ to ergonomiczne krzesło wykorzystujące technologię HIFEM do stymulacji i wzmacniania mięśni dna miednicy. Posiada certyfikat amerykańskiej FDA jako urządzenie skuteczne w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.

LekSeek Polska

Gabinet drWidget

Bezpłatny program do prowadzenia gabinetu lekarskiego. Gabinet drWidget to nowoczesny program do kompleksowego zarządzania indywidualną praktyką lub przychodnią lekarską. Zaawansowany technologicznie, a zarazem łatwy w obsłudze, spełnia wszystkie standardy obowiązujące w służbie zdrowia. Gwarantuje bezpieczeństwo danych i wielokanałowe wsparcie techniczne. Korzystanie z programu pozwala lekarzowi zaoszczędzić nawet do 20 proc. czasu dziennie.

WISAP Medical Technology GmbH

Nowy system endoskopowy AQ 200 opracowany przez Aohua Ltd

Nowy system endoskopii AQ 200 oferuje Full HD 1080 Pixel, nowy tryb obrazu CBI i wodoodporny laserowy przesył wideo i zdjęć z bezpieczeństwem i wysoką szybkością transmisji.

Genway

Bezprzewodowy przycisk przywołania KALER GEN-ST2

Bezprzewodowy, wodoodporny przycisk pociągany. Stosowany najczęściej w toaletach. Służy do wezwania pomocy w nagłym przypadku takim jak zasłabnięcie czy atak serca. Jaskrawy kolor oraz długość i elastyczność uchwytu pozwalają na odruchowe użycie

Bezprzewodowy system kolejkowy Kaler GEN-500

Wygodna obsługa kolejek – bez kabli. Komunikacja między urządzeniami odbywa się bezprzewodowo. Tablica może obsługiwać kilka klawiatur – wyświetlony wtedy zostanie, oprócz numeru pacjenta, również numer gabinetu, do którego ma się zgłosić.

Formed

AQUATIC Dwu-sekcyjny wózek do mycia pacjentów

Aquatic jest specjalistycznym wózkiem przeznaczonym do mycia pacjentów na oddziałach szpitalnych. Oferowany jest w kilku wersjach.

EL-COMP CEZARY KOSTUCH

Kasetka tygodniowa 4 dawkowania, 7X4

Nowa wersja kasetki do leków istniejącej na rynku od 20 lat. Ulepszona została funkcjonalność mechanizmu zamykania, wyposażonego w blokadę listków. Idealna pomoc w przeprowadzeniu skutecznej farmakoterapii.

Kasetka tygodniowa z alarmem 4 dawkowania, 7X4

Nowa wersja kasetki do leków istniejącej na rynku od 20 lat wzbogacona o alarm. Idealna pomoc w przeprowadzeniu skutecznej farmakoterapii. Jeszcze skuteczniejsza terapia, dzięki terminowemu dawkowaniu leków.

Kruszarka do tabletek

Konstrukcja produktu umożliwia łatwe rozkruszenie leku, bez obawy o utratę jego dawki terapeutycznej . Przeznaczona do użycia przez osoby z utrudnioną sprawnością. Posiada pojemniczek do przechowywania tabletek. Wyłącznie certyfikowane tworzywa i barwniki.

PHU MEDICAL Czesław Dąbrowski

Elmasonic Med

Elmasonic Med to seria wydajnych myjek ultradźwiękowych, które zapewniają niezawodne wstępne czyszczenie instrumentów medycznych, dentystycznych, chirurgicznych oraz implantów. Myjki Elmasonic Med są zarejestrowane jako wyroby medyczne klasy I zgodnie z obowiązującym od maja 2020 r. rozporządzeniem MDR (UE) 2017/745.

GABOS SOFTWARE

E-gabinet – dokumentacja medyczna pacjenta dostępna z dowolnego urządzenia mobilnego

E- gabinet to intuicyjne narzędzie dla lekarzy i placówek medycznych, umożliwiające prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej pacjentów. E-recepty i grafik wizyt dostępne cały czas na urządzeniach mobilnych, w dowolnym miejscu świata, wspomagają codzienną pracę lekarzy. Terminarz wizyt, kartoteki pacjentów z pełną historią i możliwością dodania notatek do prowadzonych czynności wraz z możliwością tworzenia dokumentacji obrazowej w postaci zdjęć i filmów, zwiększają komfort i wydajność pracy lekarzy.

PPHU Praiston

MicroPlasma

MicroPlasma – znakomita alternatywa dla skalpela. W medycynie estetycznej i kosmetologii stajemy przed wieloma problemami. Jednym z nich jest konieczność usuwania zmian skórnych, można je wyciąć za pomocą skalpela jednakże o wiele lepiej jest poddać je działaniu wiązki plazmy i w ten sposób usunąć.

VR TierOne

VR TierOne

VR TierOne to innowacyjne urządzenie medyczne wykorzystujące Wirtualną Rzeczywistość do skutecznego wspierania procesu leczenia depresji i rehabilitacji osób po udarach mózgu, leczeniu onkologicznym, problemach kardiologicznych i nie tylko.

Zgłoś nowość