📣Do zobaczenia 19.03-21.03.2024 r. ! 📣  

Organizator:

O targach

Podziel się

Podczas organizowanych w cyklu dwuletnim Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED zostaną zaprezentowane oferty producentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny. Najbliższa edycja targów odbędzie się 19-21.03.2024 r.

NOWOŚCI I PREMIERY RYNKOWE

Targi SALMED to niepowtarzalna okazja dla firm do pokazania szerokiej publiczności premier rynkowych i nowych produktów. 

STREFA STARTUPÓW

Rynek startupów medycznych jest jednym z bardziej obiecujących sektorów dla rozwoju polskiej myśli technologicznej. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni wystawienniczej na targach SALMED zostaną zaprezentowane najbardziej obiecujące startupy wspierające na wielu obszarach rozwój współczesnej medycyny. Pierwsza odsłona strefy startupów w 2022 r. spotkała się z dużym zainteresowaniem i pozwoliła działającym podmiotom na pokazanie potencjału i najistotniejszych potrzeb na rynku medtech. Targi SALMED kontynuując tę ideę, ułatwiają nawiązanie współpracy pomiędzy startupami a inwestorami oraz placówkami medycznymi i partnerami.

DOŁĄCZ DO LIDERÓW!

SALMED umożliwia firmom działającym w branży medycznej zaprezentowanie swojej aktualnej oferty, zdobycie kompleksowej informacji o oczekiwaniach klientów oraz zaznaczenie silnej pozycji na rynku. 

Zakres tematyczny ekspozycji targów SALMED:

- aparatura i instrumenty medyczne

- AI w medycynie

- wyposażenie szpitali, klinik, gabinetów medycznych i rehabilitacyjnych

- sprzęt laboratoryjny, rehabilitacyjny, fizjoterapeutyczny
- sprzęt wykorzystywany w medycynie ratunkowej i ratownictwie medycznym

- outsourcing

- zagospodarowywanie odpadów medycznych

Salmed 2022 video relacja

ZADBAJ O BILET NA TARGI!